Oferta

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy mieszanki asfaltowej służącej do naprawy ubytków drogowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą asfaltu na zimno.

 

Mieszanka asfaltowa w workach - 13,90 zł / 25 kg (1 worek)

Pojedynczy worek mieszanki asfaltowej zawiera 25 kg produktu. Cena jednego worka mieszanki asfaltowej wynosi 13,90 zł brutto.

Na 1 metr kwadratowy przy grubości 1 cm potrzeba około 23 kilogramów mieszanki asfaltowej.

Koszt przesyłki zależy od zamawianej ilości i jest następujący:

  • 1 worek - 20,00 zł
  • 2 worki - 40,00 zł
  • 3 worki - 60,00 zł
  • 4 worki - 80,00 zł
  • 5 worków - 100,00 zł
  • 6 worków - 110,00 zł


Przy zamówieniu powyżej 6 worków jest to już przesyłka paletowa, a koszty wysyłki wynoszą:

  • od 7 do 24 worków (od 175 do 600 kg) - 130 zł,
  • od 25 do 40 worków (od 625 do 1000 kg) - 140 zł,
  • przy większych ilościach koszt transportu ustalany indywidualnie.


Pobranie gratis
- brak dodatkowej opłaty przy przesyłce z płatnością przy odbiorze.

Zapraszamy do złożenia zamówienia poprzez formularz. Zamawiany towar wysyłamy na terenie całej Polski. Można odebrać go też osobiście w siedzibie firmy. Koszt wysyłki przy zamówieniu powyżej 1 tony jest ustalany indywidualnie.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA I SPOSÓB UŻYCIA

 

Bezpośrednio przed użyciem mieszankę asfaltową należy przechowywać przez okres minimum 24 godzin w pomieszczeniu o temperaturze od 15 do 25ºC. Dzięki temu zapewniona zostanie odpowiednia urabialność oraz wymagane zgęszczenie w naprawianym ubytku.

Termin ważności produktu wynosi 12 miesięcy od daty produkcji.

Mieszankę bitumiczną zaleca się używać przy dziurach i uszkodzeniach o jednolitej powierzchni nieprzekraczającej łącznie 1m2.

Przed rozpoczęciem naprawy nawierzchni trzeba usunąć z dziury lub ubytku wszelkie śmieci, kamienie i inne zanieczyszczenia. Najlepiej zrobić to szczotką, wodą lub odkurzaczem warsztatowym. Po takim wstępnym przygotowaniu należy wsypać na to miejsce mieszankę asfaltową z minimalnym nadmiarem.

Kolejnym krokiem jest wyrównanie i przyklepanie całości powierzchnią łopaty. Naprawiony ubytek można już zagęścić płytą wibracyjną albo walcem.

Gdy po zgęszczeniu mieszanki na powierzchni widać wklęśnięcia, można je uzupełnić poprzez dosypanie kolejnej porcji asfaltu i powtórne zagęszczenie.

Ubytki o większej głębokości warto wcześniej wypełnić warstwami ubijanego tłucznia (zaleca się materiały pozyskany przy frezowaniu nawierzchni asfaltowych). Na takie wypełnienie nakłada się z wierzchu około 4-5 cm mieszanki asfaltowej.

Ruch kołowy lub pieszy na naprawianej nawierzchni można dopuścić bezpośrednio po zakończeniu pracy. Po ułożeniu mieszanka asfaltowa pozostaje elastyczna przez kilka godzin, co pozwala na dokładne rozłożenie materiału we wszystkich kierunkach naprawianej nawierzchni.

Utwardzanie następuje w wyniku zagęszczenia, jak i działania promieni słonecznych. Ostateczne utwardzanie się mieszanki zachodzi poprzez odpowiednie zastosowanie upłynniaczy. Czas potrzebny do utwardzenia mieszanki zależy od natężenia ruchu oraz warunków atmosferycznych panujących po wykonaniu remontu.

Produkcja asfaltu jest wyjątkowo czasochłonna, a wykorzystanie naszej mieszanki to szybki sposób na poradzenie sobie z ubytkami.

Zamów